Kondičné sústredenie

Po úspešných denných kempoch z minulých rokov sa nám aj tento rok podarilo zorganizovať pre našich členov ďalší kemp.

Na prvom kempe sme sa zamerali na všestranný rozvoj pohybových zručností.

Trénovali sme rozvoj koordinácie na vode prostredníctvom vodného lyžovania, wakeboardingu a paddleboardov. Ďalšie aktivity boli zamerané na kondičnú prípravu našich členov prostredníctvom tréningov v piesku a vo vonkajších priestoroch areálu.

V tomto roku sa nám kemp podarilo zorganizovať aj vďaka pomoci od Hlavného mesta Bratislava a areálu Wakelake na Zlatých pieskoch.

O našom ďalšom pokračovaní sezóny sa môžete dozvedieť aj prostredníctvom nášho instagramového účtu https://www.instagram.com/sc.zeal.slovakia/.

Ďakujeme. 🙂

Tomáš Petrík

Tomáš Petrík

Tréner predžiakov / zakladateľ klubu Moje prvé metre na lyžiach som spravil už vo svojich 2 rokoch na Popradskom plese, kde som vyrastal prvé roky svojho života. Od malička som tento šport miloval a tak som si k nemu našiel cestu vo svojich trinástich rokoch po skončení môjho 8 ročného pôsobenia v hokejovom klube Hk Poprad. Môj domáci klub Lk Tatranská Lomnica mi pomohol dostať sa po 3 rokoch aktívneho lyžovania do juniorskej reprezentácie kde som bol zaradený v programe COP (Centrum Olympijskej Prípravy) pod vedením trénera Martina Chorogvického. Absolvoval som veľké množstvo zahraničných aj domácich pretekov a tréningových kempov. Po nástupe na vysokú školu som profesionálny šport opustil ako pretekár no vrátil som sa doň ako tréner. Svoje skúsenosti a vášeň pre prácu s mládežou som sa tak rozhodol odovzdávať pod záštitou vlastného klubu SC Zeal Slovakia, ktorí sme spolu s Matejom Antoškom a Martinom Hromadom založili s vidinou spoločného cieľa, ktorým je všestranný rozvoj mládeže v športe so zameraním na pretekové zjazdové lyžovanie. Medzi moje záľuby vo voľnom čase patrí šport, rybolov a cestovanie po odľahlých častiach zeme. Šport je veľmi dôležitou súčasťou správneho vývoja dieťaťa, učí nás zásadám a pravidlám, učí nás posúvať svoje limity a stanoviť si ciele a v neposlednom rade je šport príležitosťou ako spoznať priateľov a vytvoriť si tak komunitu ľudí, ktorí s nami budú značnú časť života.